• top3
  • top2
  • top1
Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
Regionalny Program Mentoringowy
Wynajem sali szkoleniowejPobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
W okresie od 15 lutego do 30 kwietnia Krajowa Administracja Skarbowa oferuje nową usługę
– Twój e-PIT , która uprości rozliczenie z fiskusem.

Seminarium „Podobieństwa i różnice we współpracy gospodarczej na przykładzie Austrii i Szwajcarii”.
Poznań, 22 lutego 2019

Projekt "Rozwiń skrzydła w biznesie"
Jesteś młodym przedsiębiorcą działającym krócej niż 2 lata? Ruszył program wsparcia w ramach projektu "Rozwiń skrzydła w biznesie". To szansa dla Ciebie i Twojej firmy na rozwój. Możesz zyskać łącznie do 55.500 zł!

W imieniu Organizatora zapraszamy na KONFERENCJĘ - nowe trendy, ważne zmiany i przydatne nowości, jakie pojawiły się ostatnio w branży ogrodniczej i w architekturze krajobrazu
13 lutego 2019 roku, Leszno, ul. Geodetów 1

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu wydarzeń biznesowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju „DOING BUSINESS: GEORGIA”,
tóre odbędzie się 12 lutego br. w godzinach od 9:00 do 14:30 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Al. Niepodległości 34.

Nowy Płatnik – nie czekaj
Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji ZUS udostępnił nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r. Zachęcamy już teraz do zapoznania się ze zmianami w Płatniku i pobrania nowej wersji programu. Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG).

Publikujemy aktualną wersję harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014‑2020 na rok 2019.


 dalej >> 


FERRPOL

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)