• top2
  • top3
  • top1

SKB


Szkolenia
Informacja
Biznesplan
Projekty unijne
Rekrutacja i Selekcja
Zatrudnianie niepełnosprawnych
Ochrona środowiska
Arbitraż i Mediacja
Eksport
Ochrona danych osobowych
Legalizacja dokumentów
Targi
Wynajem sali szkoleniowej
Pożyczki i poręczenia
PromocjaPobierz ofertę

Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
TARGI DOM i OGRÓDCorocznie w okresie wiosennym zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w dwudniowych targach ogrodniczo- budowlanych.
Naszym celem jest stworzenie przedsiębiorcom warunków do zaprezentowania swoich produktów i usług, a mieszkańcom przedstawienie firm nie tylko z regionu leszczyńskiego.

W ramach oferty proponujemy pełen wachlarz usług dodatkowych, wspomagających promocję firm. 

Naszym atutem jest zaproponowanie bezpłatnego wstępu na teren Targów. 

Wystawcy TARGÓW DOM I OGRÓD
  reprezentują rozmaite branże jak budownictwo, aranżacja wnętrz, wyposażenie wnętrz: meble domowe i ogrodowe, akcesoria meblowe i budowlane, szklane meble, drzwi i inny asortyment, okna drewniane, bramy, drzwi, systemy okienne z PVC, kotły grzewcze, kolektory słoneczne, pompy ciepła, systemy ogrzewania, montaż podłóg, panele podłogowe i deski drewniane, kredyty hipoteczne, systemy nawadniania ogrodów, projektowanie i aranżacja ogrodów, odnawialne źródła energii, przydomowe oczyszczalnie ścieków, montaż kominków, farby, konstrukcje dachowe, itp.

Elementem barwiącym całość imprezy jet kiermasz roślin - bylin, krzewów, kwiatów i drzewek owocowych.Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 65 529 56 56 lub e-mail: leszno@riph.pl

Zapraszamy na stronę https://www.facebook.com/domiogrod.leszno/

Zdjęcie: TARGI DOM i OGRÓD

Plik do pobrania: oferta_xii_targi_dom_i_ogrod.pdf
Plik do pobrania: regulamin_urzekajaca_aranzacja_stoiska_wystawienniczego.pdf

PWSZ

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)