• top1
  • top2
  • top3

ukraina


Szkolenia
Informacje
Biznesplany
Projekty unijne
Wdrożenia RODO
Legalizacja dokumentów handlowych i eksportowych
Pożyczki unijne - przygotowanie dokumentów
Konferencje
Ośrodek Mediacji
WIelkopolski Sąd Arbitrażowy
Wynajem sali szkoleniowej
Wirtualne Biuro PP34Pobierz ofertę


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Zmarł dr Stefan Grys

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci doktora Stefana Grysa, jednego z twórców samorządu gospodarczego w Lesznie

W roku 1991 był jednym z założycieli Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Lesznie.
W latach 1991 do 2021 nieprzerwanie pełnił funkcję Przewodniczącego Sądu Koleżeńskiego przy Izbie. Uzyskał też tytuł Honorowego Członka RIPH.
Przez wszystkie lata mocno angażował się w rozwój lokalnej gospodarki oraz działalność izbową. Był mentorem dla wielu przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę w biznesie. Nigdy nie zapomnimy naszych wspólnych spotkań, rozmów i dyskusji, pełnych pasji, ciepła oraz sympatii. Był dla nas Nauczycielem, Kolegą i niedoścignionym Wzorem.
W roku 2011 podczas obchodów 20 – lecia Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Lesznie uhonorowany został Złotą Odznaką Krajowej Izby Gospodarczej za działalność na rzecz rozwoju samorządu gospodarczego.

OFERTY PRACY

Oferta dla członków
Baza firm członkowskich
Przystąp do RIPH (deklaracja on-line)